Narodowe czytanie PRZEDWIOŚNIA
08 lip 2018
Video Mapping w Pruszczu Gdańskim i Gdyni
05 lip 2018
W ramach projektu "Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć - zrób cytologię" zapraszamy na kolejne video mappingi.
Wmurowanie kamienia węgielnego w Szpitalu św. Wojciecha
03 lip 2018
W poniedziałek 2 lipca br. Marszałek Mieczysław Struk i Członek Zarządu Województwa Pomorskiego wicemarszałek Paweł Orłowski wmurują kamień węgielny z przedstawicielami Spółki Copernicus Podmiot Leczniczy pod budowę bloku w ramach projektu: „Poprawa dostępności do wysokiej jakości specjalistycznych usług zdrowotnych celem leczenia chorób cywilizacyjnych dla mieszkańców Pomorza poprzez rozbudowę Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku”. Wmurowanie kamienia węgielnego zaplanowano na godz. 13.00 na terenie budowy w Szpitalu św. Wojciecha na gdańskiej Zaspie.
POZ PLUS
02 lip 2018
Szanowni Pacjenci, Poradnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej Spółki COPERNICUS Podmiot Leczniczy w Gdańsku realizują ....
Pomorskie dla Zdrowia na plaży
01 lip 2018
Mierzyliśmy ciśnienie, wykonaliśmy pomiary cukru we krwi i uczyliśmy się, jak wykonywać resuscytację krążeniowo - oddechową oraz właściwie przeprowadzić samobadanie piersi. Dermatolodzy, onkolodzy i dietetyce udzielali bezpłatnych porad na plaży przy molu w Gdańsku - Zaspie.
Odsłonięcie murala w Kościerzynie
29 cze 2018
29 czerwca 2018r. odsłoniliśmy razem z Marszałkiem Pawłem Orłowskim, przedstawicielem Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Kościerzynie mural.
Pomorskie dla Zdrowia na plaży w Brzeźnie.
27 cze 2018
1 lipca Spółka COPERNICUS PL i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego zapraszają na plażę w Brzeźnie.
Parkowisko.pl w Parku Regana
25 cze 2018
24 czerwca br. odbyło się drugie w tym roku PARKOWISKO.PL. Uczyliśmy pierwszej pomocy, zapisywaliśmy na badania profilakatyczne, a Gdańskie Amazonki uczyły samobadania piersi.
Perły Medycyny 2018
25 cze 2018
22 czerwca br. Prezes Dariusz Kostrzewa, Wiceprezes ds. Ekonomicznych Piotr Wróblewski i Członek Zarządu Województwa Pomorskiego Paweł Orłowski odebrali nagrodę dla Spółki COPENICUS PL, Perłę Medycyny 2018.