Otwarcie Copernicus Mamma Centrum, ośrodka diagnozowania i leczenia raka piersi
30 kwi 2018
27 kwietnia został uroczyście otwarty Ośrodek Diagnozowania i Leczenia raka piersi – COPERNICUS MAMMA CENTRUM w Gdańsku (ul. M. Skłodowskiej – Curie 2 w Gdańsku). Wartość inwestycji to 1 970 361,93 zł.
Hipokrates Pomorza 2018
24 kwi 2018
Ginekologiem Roku w plebiscycie Hipokrates Pomorza 2018 został dr Marek Korożan
Zaproszenie na Konferencję
17 kwi 2018
23 maja Konferencja Interdyscyplinarna " Macierzyństwo krok po kroku"
Status AO Spine Center dla COPERNICUS
16 kwi 2018
Zdobycie zaszczytnego statutu AO SPINE CENTER przez szpital COPERNICUS PL jest efektem wieloletniej współpracy dr. hab. n. med. Rafała Pankowskiego z Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z prof. dr. hab. n. med. Wojciechem Klocem Kierownikiem Oddziału Neurochirurgii Szpitala im. M. Kopernika.
Dzień Drzwi Otwartych w Copernicus Mamma Centrum
16 kwi 2018
Uwaga !
06 kwi 2018
Od 16 kwietnia br. wszystkie badania mammograficzne w Wojewódzkim Centrum Onkologii będą odbywać się w budynku przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie 2 w Gdańsku.