Warsztaty kosmetyczne i psychologiczne w Wojewódzkim Centrum Onkologii.
02 mar 2018
Zapraszamy 9 kwietnia na warsztaty kosmetyczne (11.00-13.00 Fundacja Piękniejsze Życie) i psychologiczne (13.00-14.00 psychoonkolog Izabela Malicki, sponsor firma Roche) do Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku.
Konferencja szkoleniowa dla personelu medycznego
23 lut 2018
22 lutego br. odbyła się Konferencja szkoleniowa dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, opiekunów medycznych w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku.
"Pomorskie dla Zdrowia"
19 lut 2018
Województwo pomorskie znalazło się w finale konkursu „Zdrowy Samorząd". Rada konkursowa spośród 160 zdrowotnych projektów wybrała 30 samorządowych inicjatyw, które skutecznie realizują zadania promocji zdrowia, edukacji prozdrowotnej i profilaktyki.
Gdańsk Konferencja Naukowa Ratownictwa Medycznego
16 lut 2018
16.02.2018r. odbyła się w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku na Konferencję: Dlaczego do nas ?!
Wszystkiego dobrego dla chorego !
09 lut 2018
W szpitalach i hospicjach chorzy na co dzień otoczeni są troską swoich najbliższych i personelu. Światowy Dzień Chorego, który przypada 11 lutego, jest okazją, byśmy pomyśleli o nich wszyscy.