Jesteś na stronie AktualnościPrzejdź do:
Aktualności
search
Odważni wygrywają
28 gru 2018
Otrzymaliśmy podziękowania za udział w kampanii "Odważni wygrywają"
link
Odstawieni na święta
24 gru 2018
link
Betlejemskie Światełko Pokoju
21 gru 2018
link
Rehabilitacja kardiologiczna dla Pomorzan
20 gru 2018
Dzięki podpisanej umowie na dofinansowanie dostęp do rehabilitacji kardiologicznej będzie łatwiejszy. Chorzy zyskają wsparcie bliżej miejsca zamieszkania i będą szybciej wracać do aktywności zawodowej.
link
Topolówka dla Kopernika
17 gru 2018
Podobnie jak w zeszłym roku, uczniowie klasy II IB, III Liceum Ogólnokształcącego czyli z gdańskiej „Topolówki” postanowili zorganizować akcję mikołajkową na terenie Szpitala im. Mikołaja Kopernika.
link
Praca rejestracji Przychodni
17 gru 2018
link
Kiermasz świąteczny w szpitalu św. Wojciecha
14 gru 2018
W dniu 13 grudnia 2018 r. na terenie szpitala św. Wojciecha odbył się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych w ramach terapii zajęciowej przez pajentów Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej. Rękodzieła cieszyły się ogromnym powodzeniem w ciągu 2 godzin wszystko zostało sprzedane.
link
Nowe inkubatory na Oddziale Kardiochirurgii Dziecięcej
13 gru 2018
Fundacja Bicie Serca we współpracy z Fundacją Lotos zakupiła 2 inkubatory (jeden inkubator otwarto-zamknięty i jeden inkubator zamknięty) oraz głowicę usg. Urządzenia w dniu 13 grudnia 2018 r. zostały przekazana na Oddział Kardiochirurgii Dziecięcej szpitala św. Wojciecha w Gdańsku. Do chwili obecnej Oddział dysponował jednym inkubatorem otwarto-zamkniętym. Nowy sprzęt pozwoli na ratowanie życia większej ilości Małych Pacjentów.
link
Kiermasz świąteczny Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
12 gru 2018
W dniu 12 grudnia 2018 r. na parterze budynku przy ul. Powstańców Warszawskich 1/2 odbył się kiermasz, na którym można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez wolontariuszy i pacjentów w ramach terapii zajęciowej w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.
link
Leczenie ran - problem czy wyzwanie
07 gru 2018
konferencja pod patronatem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran Zarząd Główny i Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku
link
Św. Mikołaj w Copernicusie
07 gru 2018
Pełne ręce pracy miał św. Mikołaj na dziecięcych oddziałach w Szpitalach Spółki COPERNICUS PL.
link
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2018
06 gru 2018
Dnia 6 grudnia 2018 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika COPERNICUS PL Sp. z o.o zorganizowano konferencję dedykowaną wolontariatowi.
link
Poprzednia
Następna
grain
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
markunread
 
share