Święto Szpitala św. Wojciecha
25 kwi 2017
20 kwietnia 2017r. w Sali Okrągłej UMWP odbyła się uroczystość wręczenie certyfikatów akredytacyjnych dla obydwu szpitali Spółki COPERNICUS PL, wyróżniono pracowników Szpitala św. Wojciecha w dniu święta ich patrona, wręczono złote czepki dla pielęgniarek i położnych pracujących w Spółce oraz przyznano odznaczenia.
Zaproszenie na Koncert
18 kwi 2017
Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk zaprasza wszystkich wolontariuszy 21 kwietnia 2017r. na koncert w wykonaniu Ikenga Drummers.
Życzenia Wielkanocne
14 kwi 2017
Zaproszenie na kurs dokształcający
12 kwi 2017
ZAPROSZENIE NA KURS DOKSZTAŁCAJĄCY - Karmienie piersią i mlekiem kobiecym wcześniaków i dzieci chorych – standard opieki w szpitalach III poziomu referencyjnego .
Nowa interna w Szpitalu św Wojciecha
12 kwi 2017
11 kwietnia uroczyście otworzyliśmy Oddział Chorób Wewnętrznych w Szpitalu św. Wojciecha na gdańskiej zaspie.
Kolejna konferencja o zakażeniach za nami
12 kwi 2017
6 kwietnia b.r. odbyła się po raz kolejny Konferencja poświęcona jakości opieki medycznej w aspekcie zakażeń szpitalny. Salę Okrągłą w UMWP odwiedziło ponad 100 słuchaczy. Dziękujemy za tak liczne przybycie.
Konferencja o nowych regulacjach w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia
12 kwi 2017
11 kwietnia b.r. odbyła się Konferencja: Nowe regulacje w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia w Auli Szpitala im. Mikołaja Kopernika
UWAGA !
07 kwi 2017
COPERNICUS PL Sp. z o.o. informuje, że w związku z planowanymi w dniach od 7 do 9 kwietnia 2017 r. pracami serwisowymi, nastąpią utrudnienia w funkcjonowaniu poczty elektronicznej w Spółce.
Zakończenie projektu nowerskiego w Szpitalu św. Wojciecha
05 kwi 2017
4 kwietnia 2017r. odbyła się konferencja prasowa zamykająca Projekt norweski: Poprawa dostępności i jakości usług medycznych w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku w zakresie opieki perinatalnej w latach 2014-2016.
Warsztaty z Fundacją Piękniejsze Życie
05 kwi 2017
27 marca odbyły się kolejne warsztaty kosmetyczne w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku.