Ponowna akredytacja Ministerstwa Zdrowia
22 mar 2017
Wysoka jakość leczenia oraz bezpieczeństwo pacjentów w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika i Szpitalu św. Wojciecha zostały potwierdzone ponowną akredytacją Ministerstwa Zdrowia.
Zaproszenie na Konferencję "Forum współpracy lekarzy POZ z onkologiem"
16 mar 2017
Konferencja "Forum współpracy lekarzy POZ z onkologiem" odbędzie się 13 maja 2017r. (sobota) w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku (al. Zwycięstwa 31/31) w sali konferencyjnej na IV piętrze.
Zaproszenie na Konferencję "Nowe regulacje w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia"
13 mar 2017
Mamy zaszczyt zaprosić na Konferencję "Nowe regulacje w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia", która odbędzie się 11 kwietnia b.r. w Auli Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku.
Zaproszenie na Konferencje ,,Jakość opieki medycznej w aspekcie zakażeń szpitalnych”
13 mar 2017
Komisja ds. Pielęgniarstwa Epidemiologicznego przy OIPiP w Gdańsku oraz partnerzy inicjatywy Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o., Stowarzyszenie Higieny Lecznictwa serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji szkoleniowej ,,Jakość opieki medycznej w aspekcie zakażeń szpitalnych”, która odbędzie się dniu 6 kwietnia 2017r. w Sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowa 21/27 w Gdańsku.
Dr Clown i Hokeiści odwiedzili małych pacjentów
09 mar 2017
7 marca 2017 r. wolontariusze Fundacji „Dr Clown" odwiedzili małych pacjentów Pododdziału Zachowawczego Leczenia Zeza i Niedowidzenia Dzieci Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku. Towarzyszyli im hokeiści MH Automatyka Gdańsk. Wspólnie z wolontariuszami fundacji sportowcy wyczarowali dla chorych dzieci świat magii i zabawy.
Warsztaty kosmetyczne w WCO
28 lut 2017
Bogaty zestaw kosmetyków posłużył Pacjentkom Wojewódzkiego Centrum Onkologii w Gdańsku, by pod okiem kosmetyczki wolontariuszki z Fundacji Piękniejsze Życie nauczyć się jak dbać o cerę w trakcie i po leczeniu onkologicznym.